visQeZ

visQeZ
 
PortaliForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 NickName Shqip

Shko poshtë 
AutoriMesazh
visar
Admin
avatar

Numri i postimeve : 158
Join date : 23/12/2010
Age : 23
Location : visar raqi

MesazhTitulli: NickName Shqip   Fri Feb 04, 2011 4:29 pm

Kështu e kom adresën se e tregoj realitetin!!!!!Po ata qe bohen monoton unë shpejt ja boj adetin!!!!!!Bjeri zemres time sa te kesh fuqi,po kujdes se po vritesh se brenda je ti.

-Je aq i/e shemtuar sa qe kur ulesh pran kompjuterit aktivizohet antivirusi.

-Mos duaj qdo kend,mos vuaj kot por duaje ate qe per ty derdh lot.

-Me mir nje fund me dhembje se sa nje dhembje pa fund.

-Nese mendon se dashuria ime per ty eshte plumb,ruaje per vete se te duhet ne fund.

-20% Nice 30%Bad & Sexy=100%Boss

-Nuk jam nga ato qe qajn e vajtojn,por jam nga ato qe per dashuri luftojn.

-Po te ishte kjo bot e mir nuk do te kishim lindur duke qar.

-Realiteti eshte realitet,sado i hidhur te jet.

-Sa mir qe shkove qafen e thefsh,syt mos ti pafsha,kurr mos u kthefsh.

-Nese kemi jet nese kemi fat Dashuria jon dote jet e gjat.

-Vetem nje jet do ta jetoj,vetem nje do te dashuroj,prandaj nje lutje kam,dashuro e mos lendo.

-Pranoje realitetin,qmoje sinqeritetin,duaje ate qe e dashuron por trathtin kurr mos e mendo.

-Do te doja te isha pik loti,ne syt e tu te lindja,ne faqen tende te rreshqisja,ne buzen tende te vdisja.

-Un jam i vdekur vetem ti mund te me kthesh ne jet.

-Dashurija eshte nje por jeton ne dy zemra.

-Kur me mungon buzeqeshja jote humbin eren lulet e kesaj bote.

-Nese te dashuron me zemer sdo ta kerkoj virgjerine deri sa
te hyret ne martese me ty do ta shijoj vetem dashurine..

-Mashkulli deshiron te jet i pari te femna,kurse femna deshiron te jet e fundit te ai.

-Aq sa te kam dasht,aq po te urrej ate qe ja bere zemres sime sdo ta fal kurr per jet.

-As tigri as luani,as deti as oqeani,as bota me mundime smund te ndaj nga zemra ime.

-1000 Jet po ti kisha ti do te mi mirrje une po vdes e ti jeto kujt per mua mos i trego.

-Per netet e errëta ti je DRIT,per jeten time ti je SHPIRT,per zemren time ti je GJAK, pa ty smund te jetoj ASPAK".
»-(¯¥¯)-» тє ∂υα ѕнυмм «-(¯¥¯)-«

-Ne kete kuti kam nje helm te zi,nese ti me trathton un do ta pi.

-Te kam shti ne zemer te kam mbyll me dry qelsi me ka humbur ti ke mbet aty

-Jeta është ëndërr"REALIZOJE" Jeta është enigm"ZBULOJE" Jeta është roman"LEXOJE" E till është Jeta JETOJEEEE!

-Doktor, sa kushton me nxerr dhomin? Varet, prej 5 deri 30 euro! Ani, nxerrma njo t`pesve!

-Bishti i maces plot me lesh lexoje ket mesazh e mos u qesh, kur hyp maca mbi dru lexoje ket mesazh dhe mendo per mu

-Ne mengjes nuk ha se mendoj per ty,ne dark nuk ha se mendoj per ty,naten nuk me ze gjumi se jam uritur

-E kaluara me ka vra nuk mundem me harru ardhmerin me nuk e shoh syte me jane verbu...

-syt e mi po lotojn zashto ti mene nuk me don,josh po vuaj ne vetmi,molimte kthehu perseri,se ne mozhem un pa ty.

Po Du Me Të Puth , Po Du Me Të Prek , Jo Që Po Du , Po Veq Mu Ka N'tek

Me Kujshin Tem Shum Mir e Kom Qu Qe As Vdekja Sna Ka Nda Per At Arsyje Edhe e Kom VrAa

Shqipnojen ne Flamur Me Knaqsi e Shikoj Ndihna krenar Qe Kosoven ne ket Bot e Reprezentoj

Strategjia Bossit eshte Nje Sen Qet Befason Gojen Ta Bllokon BadihavNa Ti Kunder "Lan BossiT" Shkon

Krejt pom presin mu per me fillu krejt jon munu po smujn mem rxu ju kom tregu per mos me u munu sum kon besu qe qysh jon rrxu

Aty ku un piki lot lot si kur ti pik gjak gjak edhe pse me dhemb fort, fort e di qe afer te kam dhe e di qe afer teje jam

Asgje e vecante, gjithcka procedon normalisht, LaNi Ksajde Me Juve Lun Bisht !!! ; )

Mos mdil para kur tkaloj drejt nga G-LaNi tpushkatoj drejt ka Prishtina tmaskroj

O Gilipter, pa karakter hajde a pom del fer veq feri jem eshte dallaver

I ngrehi duart lart ne qiellë Dhe lus Zotin panderprerë Syte me mbushen perplot me lot Zemra me plas S'duroj me dot

Ti po Mendon qi mrrin me qito dikun me rren e me kanun kanun ka veq n`katun...

Sa herë qe të shoh... Je ne zemer tem.. Rrugës kur kapërcen.. O na myte krejt...Loqka jem

Diqka qka un boj kerkush sun e bon edhe nese e bon gjithmon mu um dallon Lani e ka Thon ketan ; )

Kuku Qfar trupi , qe krejt syt po mi trubullon sa sexy veshesh qe edhe Lemzen po ma Qon

Fjalt e Nones Jan Dukat, fjalt e nones i kam ne gjak, oj nana jem ty te du shum, qaq shum se per ty marr plum

Une edhe pse vdes , une prap jetoj....Per islam gjithqka flijoj .

A je si hekur akull apo qelik ne durt e mia ki mu shkri.. jo qe jam qaq i nxeht por pi meje dojn mu dhi

Tash harroj krejt ditet tona edhe mu Me ko dush munesh me flejt kerkush ska me t’pengu

Kush fol ja qky gojen. e kallxoj provojen. ja kallxoj lojen. per fyti ja lidhi tojen.

Erdha apet "KING" Deri N'Fund Jet Si Qdo HEr edhe tash jam i Vertet; )

Vdekjes nuk i tutna se jom njeri i drejt, Gabimet ndaj meje te kushtojn shum shtrenjet

Ta TUndi At Qytet Ta boj Rrafsh Ni milet !! O Dosti jem Per kerkan Sum Kerset ; )

Mos u shit qaq trim se plumi ne ball po te hike, Kësaj Rradhe hiq spe Dike!!

babadimer plak:P te kom per marak po qetash e ki tepru u bon tre vjet qe deshirat s'je tu mi plotesu!!!

Ti je e para qe e me shpirt e kam dashuru Veq s´do te thot qe ki me´m mungu

Une S`kom Asi Zemre T`musht plot Me Njolla - Une E Kom Zemren T`bardh Sikur Bora

Do t'vjen dhe koha me ardh E shoh shum qarte kjo esht tu ardh A veç ta dija kur do vjen Do t'perballoja dhe çdo send

Ti pe qel gojen per mu a knej nuk um njeh Kush jam une ti ma von e sheh

Sdi bre nanen ha qka o tu bo kshtu njerzve te verteten e vet sjon tu e adhuru aii qka m*** je tum hanger mu

M'falni dosta qe aq i shtir po tregona me qesi mu** teper nervoz bona, m'hyp gjaku e aspak sen kontrrollona; )

kshtu usht ky, kshtu jam un me na rrxu nuk mun kjo loj murr fun tshi ngjum me ni plum nball o budall jam njeri rrall.

Du met mshu dru met sakatu. hajde ktu. se po du me gju. alltin me provu. 9milimetra met q'pu
Edhe un per ty jam ngjendje jeten me dhon Smerzitna se kush osht veq se lo jeten pa ja bo monoton

veq mos harroni nese hini ju ktu ma nuk keni pshtim hajde tash lajmrohuni tjo tregojna qka esht free-stajllim

kallne kallne hiqq mos u nalni ata t'kqit qe hin kallni

Avash avash merre me avash Nuk ke kallash e as nuk po pi ashash Po je nga ata që Zemren ty ta Dhash !! ; )

Rrugt e Jetes Nuk Kishin Perfundim Kthena me Vite Pas Ku Deshira Kish Ralizim

Pse ne s´kemi si tjert liri Pse ne s´kemi pavaresi Pse kejt bota me ne po lun Pse ky popull kaq shum po vun:S

Ruju mir se te une keq je therr Veq un me konop ka me te vjer

Pata shpresa perqata shum prita Edhe nese vonohet pak un kur smerzitna Se e di se niher e pergjithmon do tna vije dita

Pse kto bomba po kersasin Shokt e mi dot po mi vrasin Pse mendoj qe ky popull asgje s´din Pse menojn ne s´meritojm lirin

Tash s´po du me tu shit krral Por po du me te than se kokshe bal ik pi kti venit sa s´jam qu Se kejt trupin ka me ta qpu

Ti je ni Kurv qe kejt i mashtron Djemt e gjor po i tranon Por me mue s´ta ka qit Se une hiq s´jam merzit

1 Allti frik e kam ba Se ka shum njerz qe duhet mi vra Mos mu shit car se s´je kerkushi E gojen tane me pluma rafall ta mushi..

Une jom qai qe qdo sen ta deshmon... Une jom qai qe sherimin ta lehtson.. Ooo dosti jem emri jem gjithkon e Gëzon..

Derisa i hapa syt pash vetem 1 dritare Jeta jem pom shkon keq krejt ashiqare

Vjen G-Lan-G-j'a Me i ringjall Kët Vend, thjesht Krejdve Ju len pa Men

LaN mafia Vjen me i ringjall rinia Kllosharve me i thon lag'jani ka shpia

DOSTI JEM VELI KTU JU PASKA RUTULLU DISA SENE SENE JU PASKA TREGU JU TE KOKI FRIKSU

LANI TU SHKRU N'TESTATUR ME DY RESHTA KARAKTERIN KA ME JA PSHUR

Prap une me ni sen t'qart ja nisa me Crackera-t gjithmon ne krah me ka ni shpat

G-LAN-G more vlla a pe shef qi me neve nuk ka badihava e ki se te na nuk ka jabangji

Une , ti , ai , ajo Mi hanksh 2 vo hahahhahahahah

Ne jem shiptari e G-Lan-G jem te fort per gjdo inat-g

kush dostat me mi nguc kush ata me mi prek nuk mu dhimet jeta per ta me vdek...(A)

Sa t'jom Gjall un "LaNi"- Kurr Vet s'ki me MET Krejt qka kom MRENA-( I qes Jasht) me Laps i shkruj ne FLET ...

Edhe pse mendimet e tua SI shpesh i Kundershtoj Qe je Prishtines kurr Nuk e harroj

Arritja nqellim per mu osht pa diskutim se nuk derrzona kurr pa e arrit at qellim

shfrytzoje jeten sa ski kriz se jeta ska repriz

Po un jom dreq e ti je lop me 2 brina, une t'smuj en tru e ti kur tem sheh mu t'kap adrenalina

shiqyrse Veli e ma qiti qet problem po un jom ka gzona kupto crazy strong o djali jem:D

Talent jasht mrena kom t'cilin edhe munesh me vrejt e nese sem beson kon dush munesh me vet

Erdha si droj me pervoj t'heki me rroj t'lo me pasoj se veq dashta me ju kallxu se perfundoj kjo loj

Më pak nxehmje më pak t'rreme e më pak t'shane e she mer bir nane se deka vjen me ni t'vrame !! ; )

Nese smenon ti per veten kerkush ska me menu per ty nese ti se gjen tverteten kan met rrejt ata sy

NaTë E ErRëT DhE E FtOhT Të KëRkOj E NuK Të GjEj DoT Me
Ty Më LiDHin ShUm kUjTiMe Ku Je FsHeHuR PiZhAmA ImE

Të DuA Më BeSo Të PriTa MoS HaRRo Të GjiThA PëR Ty I LaSh Ku Je TaSh ...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://visar.serbianforum.info
 
NickName Shqip
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
visQeZ :: Rreth Kompjuterit :: NickName-
Kërce tek: