visQeZ

visQeZ
 
PortaliForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barcoleta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
visar
Admin
avatar

Numri i postimeve : 158
Join date : 23/12/2010
Age : 23
Location : visar raqi

MesazhTitulli: Barcoleta    Tue Feb 01, 2011 9:50 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Gjithçka mori fund,ne të dy nuk kemi më punë bashkë !Për këtë u mendova gjatë dhe është vendim i drejtë,të betohem që s'dua të të shoh më-I THA LEPURI LAKRES DHE E HENGRI

--------------------------------------------------------------------------------

Thjesht doja te dija nese kalon mire.........Te uroj fat kurdo............

--------------------------------------------------------------------------------


Vodafone lajmeron se pas disa sekondash telefoni juaj do te pesoje nje dridhje te forte prandaj perfitoni nga rasti dhe futeni ne b***ë

--------------------------------------------------------------------------------


te shikoja me sy te zgurdulluar dhe dal nga dal fillova te te prek,te zhevesha me kujdes dhe ne vaske perfunduam..nen avujt e ngrohte te ujit kudo me prekje,aroma jote me kundermonte,ti me beje te enderroja,ti me sillje pasterti e kenaqesi ashtu sic dua un ...OH I DASURI IM SAPUN
--------------------------------------------------------------------------------------03-07-2006, 15:14
o vajze(djale) prit nje minut mos pandeh se jam hajdut,vellain e madh e kam skafist,ndersa vete jam xhepist.kam nje vile me 3 kate,rreth e rrotull me pallate,kam dhe 1 limuzin,po skam leke me i hedh benzine,qafsha ty jam djale(vajze) i vetem,po sbesove pyet vellain tjeter.o zemra ime o yll i kesaj botes,kur mendoj per ty harroj me i hedh bar lopes.je e bukur si rrush pa fara,sa leke do vec mos me dil perpara.....jane ca lule me arome..do ti jap ti mbash ne dhome e sa here ti maresh here do ti vyshkesh menjehere.....

-----------------------------------------------------------------------------

shoh perpara te shikoj ty,kthehem djathtas te shikoj ty ,kthehem majtas te shikoj ty,shoh lart te shikoj ty,(po ik me te Q*fsha robt se m cave trapin)

---------------------------------------------------------------------------


Po te kisha Dy zemra Njeren Do ta kisha fal ty ,
Po ce do kam vetem nje
Kam dy tope Do nje?

--------------------------------------------------------------------------------

PO TE ISHA HENE
DO TE BEHESHA DIELL
PO TE ISHA DET
DO TE BEHESHA QIELL
POR CFAJ KAM UNE TE BEHEM HALE
TE PERSHTATEM ME TY SI M.. QE JE

--------------------------------------------------------------------------------

Amita sjell jete,jeta eshte sport,sporti eshte shkolle,shkolla ka femra,femrat jane seksi,seksi sjell dhe siden,me mir mos e pi amiten

-------------------------------------------------------------------------------

Po te kisha Dy zemra Njeren Do ta kisha fal ty ,
Po ce do kam vetem nje
Kam dy tope Do nje?


VDIQAAAAAA.........HAHAHAHA:18:

--------------------------------------------------------------------------------

me mengjes sme hahej buke se mendoja per ty
ne dreke sme hahej buke se mendoja per ty
ne darke sme hahej buke se mendoja per ty
naten sme zinte gjumi se me hahej buke!

--------------------------------------------------------------------------------


kur te pashe nga larg e kuptova se sa e bukur ishe
kur te pashe nga larg e kuptova se sa te kisha deshiruar
kur te pashe nga larg e kuptova qe ishe personi qe prisja
kur u afrove kuptova qe me duheshin nje pale syze...ene me numer te madh

--------------------------------------------------------------------------------


nina nana neper mal, djalin e kam sa nji kal
nina nana neper grop, vajzen e kam sa nji lop
nina nana ne feder ti je qind per qind ....


--------------------------------------------------------------------------------

Eshte erresir dhe po mendoja per ty
per buzet e tua,per hunden tende,per syt e tu
uuuuuuu sa frik

--------------------------------------------------------------------------------


Vendos buzet mia mbi te tuat ,per te marre ndoshta jeten , cmrekulli!!!

"Ej cben"-Me pyet nje ze ne rremuje,une ngre syte , heq buzet nga shishja

dhe them duke qeshur:

"JA PO PI UJE"

--------------------------------------------------------------------------------


Kur trishtimi pushton jeten tende...

Kur hidherimi pushton zemren tende...

Kur syte e tu te mbyten nga lotet

Une do te jem aty duke shitur facoleta...

Bli 3 cope , nje e ke falas!!!

--------------------------------------------------------------------------------


Kur te kujtohesh se je vetem , ktheje koken dhe do shohesh se ka te tjere si puna jote...

Kur te shohesh se njerezit perreth teje po largohen , ti mos ki frike nga vetmia.....

.... dhe kur me ne fund heshtja te mbizoteroje...

vjen fatorino:-Ej zbrit nga autobuzi eshte stacioni i fundit!!!

--------------------------------------------------------------------------------


Sinqerisht te kerkoj ndjese. E pranoj qe e kam ekzagjeruar me shakate ndaj teje,e kam kaluar kufirin.
Duke shpresuar se do te me falesh nje dite te uroj fat ne jete.


--------------------------------------------------------------------------------


I dashuri im,(sa per te thene) te dua shume,(iluzionist i mjere) per ty do hidhesha poshte nje treni, (pasi ka kaluar) ne nje lume (te thate), nga nje gratacele (nga kati i pare) po mendoj per ty (king ai shoku yt) Tani po shkoj, (do dal me te) E jotja (edhe per pak) Xheni!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://visar.serbianforum.info
 
Barcoleta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
visQeZ :: Tema Argetuese :: Barcoleta-
Kërce tek: